Školský turnaj vo florbale

Dňa 6.6.2023 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo vo florbale. Bolo určené pre žiakov I.stupňa. Turnaj prebiehal za skvelej atmosféry, kde mali hráči možnosť zmerať si svoje sily a schopnosti, čo sa naučili za školský rok. Turnaj bol za prítomnosti rodičov, ktorí prišli povzbudiť svojich hráčov.

Žiaci boli rozdelení do dvoch kategórii. Prvá kategória žiaci 2.A, 3.A a druhá kategória žiaci 4.A. Po odohraní zápasu vzišiel víťaz turnaja, a to žiaci 2.A, 3.A.
Ďakujeme žiakom za ich skvelé športové výkony. Celý turnaj sa niesol v duchu pravidiel fair play. Dúfame, že sa v takomto vysokom počte stretneme i na budúcom ročníku školského florbalového turnaja.

-----------------------------

Správa z Okresného kola v školskej atletike starších žiakov a žiačok ZŠ

Dňa 22.05.2023 sa žiaci viď zoznam zúčastnili Okresného kola v školskej atletike starších žiakov a žiačok na Atletickom štadióne v Čadci. Súťažilo sa v týchto disciplínach:

beh na 60 m
beh na 800m
skok do diaľky
skok do výšky
hod vortexom
štafeta 4 krát 60 m

Žiaci našej školy nesúťažili vo všetkých disciplínach, ale jednotlivých disciplínach dosiahli dobré výsledky. Vyhodnotenie výsledkov bolo poslané viď prílohu. Súťaženie prebehlo bez zranení. Žiaci nazbierali skúsenosti , ktoré chcú zúročiť na ďalší
šk. rok.

Vyhotovila: Mgr. Chajdáková