Navigácia

súťaže

šk. rok 2019/2020

Správa zo záujmového útvaru Frisbee – Základoškolská Kysucká liga

1. kolo základoškolskej ligy v Ultimate Frisbee sa uskutočnilo dňa 3.2. 2020  počas polročných prázdnin v priestoroch základnej školy v Staškove. Podujatie zastrešilo CVČ Staškov tak ako po minulé roky. Náš tím Klokside sa základoškolskej ligy vo Frisbee zúčastnilo v počte 6 členov + vedúca z.ú. .

Naši členovia záujmového útvaru odohrali 6 zápasov,  z ktorých 3 vyhrali a 3 prehrali.

Vďaka zapálenej hre sa  umiestnili na peknom 4. mieste.

Budeme ďalej trénovať, aby sme sa zlepšovali a napredovali ďalej.

Júlia Banetková , vedúca z. ú.

------------------------------------------------------------------------

Školský vianočný florbalový turnaj

Vo štvrtok 19.12.2019 dopoludnia sa v telocvični našej školy v spolupráci s CVČ konal tradičný vianočný  turnaja vo florbale. Je určený pre žiakov I. a II. stupňa. Žiaci si zmerali  svoje sily a schopnosti, kde bojovali do poslednej sekundy. Po ťažkom boji o pohár sa nakoniec umiestnili triedy nasledovne:

3.miesto      VII.A

Všetkým blahoželáme a prajeme veľa športových úspechov.

Mgr. J. Rucek

--------------------------------------------------------

Futbal – odohratý zápas

Dňa 21.9.2019 v súťaži IV. Liga U 15 QUICK SPORT naše družstvo žiakov hosťovalo v Ochodnici.

Mladí futbalisti nastúpili v zostave:

1-Ján Jaroš, 5-Adam Bocko, 6-Adrian Jantošík, 8-Jakub Furdan, 9-(K) Roman Koniar,10-Pavol Stuchlík, 14-Martin Žák, 15-Samuel Jedlička, 16-Krištof Rudinský, 19-Jakub Stríž, 20-Dominik Valčuha.

V 2 minúte sa chlapci ujali vedenia a až do konca zápasu si udržali čisté konto a zvíťazili nad družstvom TJ Kysučan Ochodnica 18:0.

Strelci gólov: Roman Koniar-5,Adrian Jantošík-6, Martin Žák-2, po 1 gólu: Pavol Stuchlík, Adam Bocko, Krištof Rudinský, Jakub Furdan, Jakub Stríž.

Anna Koniarová

Futbalový zápas

Dňa 29.9. 2019 naši chlapci na domácom ihrisku privítali súperov z ŠK Čierne.

Chlapci sa ujali v 18 minúte vedenia gólom z pokutového kopu z kopačky Romanka Koniara a viedli sme 1:0. V zapätí sa naším chlapcom začalo menej dariť premieňať šance, čo hostia aj využili. Konečný výsledok futbalového zápasu 2:5 v prospech hostí.

Naši chlapci prehrali 1. zápas v súťaži.